Patroni Medialni

Z ogromną przyjemnością informuję że Telewizja Silesia jest patronem wyprawy! Dzięki TVS, powstanie materiał wideo który zostanie wyemitowany w programie telewizyjnym. Ponadto informacje o wyprawie zostaną opublikowane na portalu TVS, Dziekuje!

Telewizja Silesia jest oficjalną telewizją na Śląsku. TVS jest dostępna na wszystkich platformach cyfrowych: Cyfrowy Polast, Canal+, N oraz poprzez TP Live Box, a także w sieciach kablowych w całej Polsce.  Aby sprawdzić aktualny program telewizyjny TVS oraz po wiecej zainformacji zapraszam na portal Telewizji.

Portal  TV Silesiahttp://www.tvs.pl

Bardzo się cieszę, że Poznaj Świat będzie patronował wyprawę! Poznaj Świat to najstarszy polski miesięcznik podróżniczo-reportażowy, ukazujący się od 1948!! Początkowo przez pół wieku był to popularno-naukowy miesięcznik geograficzny, wydawany przez Polskie Towarzystwo Geograficzne. Od 2002 do 2010 wydawcą było Wydawnictwo Bernardinum z Pelplina. Obecnym wydawcą jest firma Probier z Gdańska.

Strona magazynu Poznaj Świat http://www.poznaj-swiat.pl

Pełne wsparcie medialne udzielił wyprawie magazyn Rowertour, bardzo Wam dziękuje! Rowertour publikuje  relacje z wycieczek i wypraw rowerowych, a także poradniki, raporty, korespondencje z podróży, wywiady z osobami związanymi z rowerem i turystyką rowerową, a także artykuły luźniej związane z turystyką rowerową, zamieszczane w działach „styl życia” i „rower w mieście”.

Strona magazynu RowerTour http://www.rowertour.pl

Dziękuję za patronat medialny znanemu i poważanemu Wydawnictwu Pascal. Pascal w swojej ofercie ma ponad 300 tytułów przewodników w kilku seriach oraz ponad 200 pozycji kartograficznych (w tym mapy, plany miast i atlasy samochodowe), jak również kilkadziesiąt atlasów geograficznych, książek ilustrowanych i przewodników kulinarnych. Jako pierwsze w Polsce razem z serwisem targeo.pl przygotowało przewodnik dla narciarzy, dostępny przez komórkę.

Portal internetowy Wydawnictwa Pascal: http://www.pascal.pl

Fan Page http://pl-pl.facebook.com/PascalWydawnictwo

Z przyjemnością informuje że znany portal podróżniczy Odyssei.com wspiera wyprawę Rowerem przez Wyspy Kanaryjskie.

Portal Podróżniczy Odyssei:  http://www.odyssei.com/

Z przyjemnością informuje że portal Skauting.pl wspiera wyprawę Rowerem przez Wyspy Kanaryjskie.

Portal Podróżniczy http://skauting.pl/